Darmowe serwery – dobry hosting. Serwery www. Serwery VPS.

Blog o firmach hostingowych i darmowych serwerach.
SubscribeDomeny na sprzedaż

Nie wiedziałem, że handel domenami może być tak bardzo dochodowy. Moją uwagę przyciągnął pewien broker domen, a dokładnie jego oferty. Wiele domen ma jak dla mnie horrendalne ceny, a mimo to są na nie chętni. Na każdej dokonanej transakcji uzyskany zysk jest bardzo duży.

domeny na sprzedaż

domeny na sprzedaż

Nie można przepuszczać takiej szansy zarobku. Podjąłem zatem decyzję o zajęciu się tym ‘kawałkiem’ tortu do podziału. Do dzisiaj zupełnie przypadkowo udało zgromadzić mi się pewną ilość domen, które mogę ‘przewalutować’ w dobrej cenie. Domeny na sprzedaż wystawię w kilku specjalistycznych serwisach oraz dodatkowo przygotuję swoją stronę zawierającą dokładne portfolio. Na szczęście posiadam także wolne środki finansowe, które przeznaczę na inwestycje w domeny. Zdążyłem się zorientować, że nie łatwo i nie tanio kupuje się wartościowe domeny. Póki co opcje na domeny są dla mnie zbyt obce, aby w nie inwestować. Zarabianie na domenach zaczyna mnie wciągać w wir, tym bardziej, że mój dotychczasowy biznes – hosting i serwery już zdążył się ustabilizować.


Zawarte tagi:

Podobne wpisy:


    Fatal error: Call to undefined function related_posts() in /home/mario1973/darmowe-serwery.youweb.pl/wp-content/themes/prosumer-10/single.php on line 16