Darmowe serwery – dobry hosting. Serwery www. Serwery VPS.

Blog o firmach hostingowych i darmowych serwerach.
SubscribeMichael Jakson nie żyje – wpływ na serwery

michael jakson

michael jakson

Właśnie zaobserwowałem sytuację w której śmierć jednego człowieka spowodowała niemałe anomalie w światowym internecie. Zupełnie nieoczekiwanie i nagle zmarł Michael Jackson. Informacja ta spowodowała, że nagle wszyscy internauci rzucili się do poszukiwania zdjęć i filmów związanych z tym wydarzeniem. Na skutki tego nie trzeba było długo czekać. Serwery witryn, które jako pierwsze zamieściły notkę o tym, że Michael Jackson nie żyje, praktycznie przestały działać z powodu tak dużego zainteresowania tym tematem. Nikt z właścicieli portali nawet nie wyobrażał sobie takiej sytuacji, która doprowadzi ich strony do zatrzymania z powodu śmierci człowieka. W prawdzie Michael Jackson nie był zwykłym człowiekiem, ale pokazuje to, jakie zagrożenie niesie dla internetu nagły, wzmożony ruch wynikający nawet z naturalnej ciekawości ludzkiej.

Podobnie, zapewne nagle wzrośnie zainteresowanie jego muzyką i tym samym kilkusetkrotnie pobieranie z internetu utworów Michaela. Serwery oferujące pliki z muzyką będą przeżywały ciężkie chwile.


Zawarte tagi:

Podobne wpisy:


    Fatal error: Call to undefined function related_posts() in /home/mario1973/darmowe-serwery.youweb.pl/wp-content/themes/prosumer-10/single.php on line 16